FRISBEE-POLSKA

DISCRAFT 175 G. ULTIMATE FRISBEE supercolor Tiki Master

75,00 zł

 

Dyski aprobowane przez międzynarodową organizację graczy "Ultimate Players Association".

kolor - Tiki Master

Made in USA

Średnica - 27,5cm.

Dyski firmy Discraft są używane na całym świecie do gry Ultimate oraz do zabawy w parkach i na plaży przez ludzi w każdym wieku.

Dyski świetnie latają, są bardzo wytrzymałe i elastyczne.

Czas dostawy: 1 dzień roboczy

 

Średnica: 27,3 cm.

20 listopada 2023

DYSKI DISCRAFT 175g. ULTRA STAR.

Dyski aprobowane przez międzynarodową organizację graczy "Ultimate Players Association".

kolor - Tiki Master

SUPERCOLOR

Made in USA

Dyski Discraft 175g Ultra Star to profesjonalne narzędzie do gry w Ultimate, które zostało oficjalnie zatwierdzone przez Międzynarodową Organizację Graczy Ultimate (UPA). Ich niezwykle trwała i elastyczna konstrukcja zapewnia optymalne warunki do gry, a także bezpieczne i przyjemne doświadczenie dla użytkowników w każdym wieku.

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, dyski te wyróżniają się doskonałymi parametrami lotu, dzięki czemu są idealnym wyborem zarówno dla zawodowych graczy, jak i dla początkujących. Ich wyjątkowy design w kolorze Starscape oraz technologia SUPERCOLOR zapewniają nie tylko wysoką widoczność dysku na tle nieba, ale także dodatkowe atrakcje wizualne podczas gry.

Nie bez powodu dyski Discraft są wybierane przez graczy na całym świecie. Ich niezawodność, wytrzymałość i elastyczność to cechy, które doceniają zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Bez względu na to, czy grasz w Ultimate na plaży, w parku czy na hali, dyski Discraft 175g Ultra Star to gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 

Inne produkty

20 listopada 2023
75,00 zł
20 listopada 2023
69,00 zł