FRISBEE-POLSKA

DISCRAFT 175g. ULTRA STAR.

75,00 zł

 

 

DYSKI DISCRAFT 175g. ULTRA STAR.

Przedstawiam Państwu wyjątkowe dyski Discraft 175g. ULTRA STAR, które są zatwierdzone przez międzynarodową organizację graczy "Ultimate Players Association".

Czas dostawy: 1 dni

 

Średnica: 27,3 cm

20 listopada 2023

Discraft Ultra Star 175g.

Discraft Ultra Star 175g. to dyski, które zapewnią Ci niezapomniane chwile rozrywki na plaży, w parku czy w grze Ultimate. Ich doskonałe właściwości lotne i wytrzymałość to tylko niektóre z cech, które wyróżniają je na tle innych produktów. Dodatkowo, dyski Discraft są produkowane w USA, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania.

Nie ważne, czy jesteś początkującym graczem, czy też doświadczonym zawodnikiem - dyski Discraft są idealne dla każdego. Ich precyzyjny lot pozwoli Ci osiągnąć najlepsze wyniki, a ich elastyczność i wytrzymałość zagwarantują długą żywotność produktu.

Wybierając dyski Discraft 175g. ULTRA STAR, wybierasz nie tylko jakość, ale także styl. Biały kolor dysków dodaje im elegancji i klasy, co z pewnością przyciągnie uwagę Twoich przeciwników.

Jeśli szukasz dysków, które zapewnią Ci maksymalną przyjemność podczas gry w Ultimate, nie szukaj dalej. DYSKI DISCRAFT 175g. ULTRA STAR to produkt, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci cieszyć się grą w najlepszym wydaniu.

 

Inne produkty

20 listopada 2023
69,00 zł